D-Smart Net Kampanyası'nda Süper Avantajlı Fiyatlar !

"İnternette değişim zamanı" sloganı ile her eve internet kampanyası. En avantajlı internet fiyatları yine D-Smart Net'te.

D-Smart Net 'e sabit telefon hattınız yoksa da 15 TL fark ile yalın internet olarak başvuru yapabilirsiniz. ADSL ve FİBER seçeneği ile.

D-Smart İnternet Paketi

 

 

D-Smart İnternet

D-Smart İnternet Paketi

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır ?
- Binanızda Fiber İnternet var ise Fiber olarak, yok ise normal ADSL olarak sağlanır.

Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Var mı ?
- Bu kampanyada kurulum  ücretsiz olup, 24 ay, ayda sadece 1,50 TL aktivasyon ücreti faturanıza yansıtılır.

Modem almak zorunda mıyım ?
- Modeminiz var ise almak zorunda değilsiniz, mevcut modeminizi kullanabilirsiniz. Modeminiz yok ise faturanıza 24 ay boyunca ayda 4 TL kablosuz modem ücreti yansıtılır.

Ev telefonum yok, internet alabilir miyim? Yalın İnternet Nedir?
- Yalın internet, telefon aboneliği gerektirmeyen internet hizmetidir. Ev telefonunuz yok ise 15 TL farkla yalın internet olarak bağlantınız yapılır. Evinize yine telefon kablosu çekilir veya kablo var ise o kabloya internet sinyali verilir ama ev telefonu aboneliğiniz olmaz, telefon numaranız olmaz.

Mevcut İnternet hizmetim var, taşıyabilir miyim ? Yalın internete geçiş yapabilir miyim ?
- Evet şuanda farklı bir ADSL firmasından hizmet alıyorsanız taşıma yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kurulum ekiplerimiz kurulum esnasında sizden geçiş belgesi alırlar ve sizin bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. İnternetiniz kesintiye uğramadan D-Smart Net'e geçiş olur. Ev telefonunuzun da kapatılmasını istiyorsanız 15 TL farkla yalın internete geçişiniz de yapılabilir.

Mevcut internet hizmetime taahhütüm devam ediyor, bu kampanyaya başvuru yapabilir miyim ?
- Evet yapabilirsiniz. Geçiş yaptıkyan sonra, şuanda kullandığınız intenet firmasından size taahhüt bozma cezası gelir ise, bu cezanın 120 TL'lik kısmını D-Smart karşılar. Bu 120 TL her ay faturanızdan taksitle indirim yapılarak karşılanır. Bu tutarı indirim olarak almak için ceza faturasını ve ödeme yaptığınız makbuzu bize fakslamanız gerekmektedir.

D-Smart Blu Sinema Paketi Nedir?

- Her an her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan D-Smart hizmetidir. D-Smart Blu ile internet bağlantınız üzerinden Bilgisayar, Tablet veya Cep Telefonunuzdan canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam gibi güncel içeriklere ulaşılabilir, Sinema Paketi ile gişe rekortmeni yüzlerce film ve en sevilen yerli-yabancı dizileri istediğiniz yerden istediğiniz zaman ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Taahhüt var mı ?

- Evet, bu kampanya 24 ay taahhütlüdür.

 

dsmart İnternet

D-Smart Net

Abonelik Hattı

Ana Sayfa D-Smart Net