Telefonsuz İnternet D-Smart'da. D-Smart telefonsuz internet paketleri ile sabit telefon aboneliği gerektirmeyen üyelik zevkini siz de yaşayın. Telefon hattınız olmasa bile D-Smart internet başvurusu yapabilirsiniz. Telefonsuz internet bu pakette sizinle.

Telefonsuz İnternetEvinize sadece internet kullanımı için telefon bağlantısı yaptırmak zorunda değilsiniz. Telefonsuz, yalın internet şekline üye olabilirsiniz. Şuanda telefon aboneliğiniz var ama kapattırarak yalın internete geçme şansınız da var. Kampanyamıza başvurun telefon aboneliğinizi sonlandırarak sizi de yalın internet hizmeti ile tanıştıralım.

Ev telefonunuz olmasa bile yalın telefonsuz internet kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. D-Smart paket ve kampanyaları için aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.

- Sadece İnternet İstiyorsanız Buraya Tıklayarak Tarifelerimizi İnceleyebilirsiniz.

 - İnternetin yanında avantajlı bir şekilde D-Smart da izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

Telefonsuz internet

Sadece İnternet İsteyenler İçin

D-Smart İnternet Paketi
İnternet için ev telefonuna ihtiyacınız yok ve telefonunuz yok diye yalın internet, hat ücreti vb ücretler de ödemeniz gerekmiyor.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında Adsl veya 10 Mbps Hızında Fiber,
* Sınırsız,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Fiber Altyapısı var ise Her şey dahil 49 TL, Yoksa 54 TL,
* 24 ay Taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi


İnternet ve TV Paketi İsteyenler İçin

DSmart İnternet
D-Smart Aile Plus Paketi ve yanında sınırsız internet, ev telefonuna da ihtiyacınız yok ayda sadece 64 TL. Üstelik HD kalitesinde.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında sınırsız,
* Aile Spor Paketi HD,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 64 TL.

* 24 ay taahhütlü.

D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi