Telefonsuz İnternet | Bilgi & Başvuru: 0 850 480 22 66

Telefonsuz İnternet D-Smart'da. D-Smart telefonsuz internet paketleri ile sabit telefon aboneliği gerektirmeyen üyelik zevkini siz de yaşayın. Telefon hattınız olmasa bile D-Smart internet başvurusu yapabilirsiniz. Telefonsuz internet bu pakette sizinle.

Evinize sadece internet kullanımı için telefon bağlantısı yaptırmak zorunda değilsiniz. Telefonsuz, yalın internet şekline üye olabilirsiniz. Şuanda telefon aboneliğiniz var ama kapattırarak yalın internete geçme şansınız da var. Kampanyamıza başvurun telefon aboneliğinizi sonlandırarak sizi de yalın internet hizmeti ile tanıştıralım.

Ev telefonunuz olmasa bile yalın telefonsuz internet kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. D-Smart paket ve kampanyaları için aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.

- Sadece İnternet İstiyorsanız Buraya Tıklayarak Tarifelerimizi İnceleyebilirsiniz.

 

- İnternetin yanında avantajlı bir şekilde D-Smart da izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

Telefonsuz İnternet

Telefonsuz internet

Abonelik Hattı

SADECE İNTERNET İSTEYENLER İÇİN

D Smart İnternet

İnternet için ev telefonuna ihtiyacınız yok ve telefonunuz yok diye yalın internet, hat ücreti vb ücretler de ödemeniz gerekmiyor.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında Adsl,
* Sınırsız,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Her şey dahil 49 TL.
* 24 ay Taahhütlü.
D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi

Ana Sayfa Telefonsuz İnternet

İNTERNET VE TV PAKETİ İSTEYENLER İÇİN

Dsmart İnternet

D-Smart aile paketi ve yanında sınırsız internet, ev telefonuna da ihtiyacınız yok ayda sadece 69 TL. Üstelik HD kalitesinde.

Kampanya Detayları
* 8 Mbps Hızında sınırsız,
* Aile paketi HD,
* Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz,
* Herşey dahil 69 TL.

* 24 ay taahhütlü.D-Smart Başvuru

Detaylı Bilgi